Never ending Pizza

A cost-effective way to have a good snack is to make never-ending Pizza take a slice of bread and one tablespoon spaghetti sauce and spread it evenly on the bread had with cheese your choice and any other toppings you may have around the house a loaf of bread and a jar of spaghetti sauce and cheese comes to about $ $4 and you can have it throughout the week

7 Likes

Yeah, around these parts the food would cost more!

1 Like

That’s brilliant. I’m going to try that.

Do you have to bake it in the oven?

bake at 450 in the center rack tell cheese is melted

This topic was automatically closed 14 days after the last reply. New replies are no longer allowed.